O kopalni

Kilianów III to kopalnia, z której dostarczymy Państwu piasek, kruszywa budowlane, a także zapewnimy transport. Posiadamy własny park maszyn, dzięki któremu od lat realizujemy dla naszych klientów duże i mniejsze zlecenia. Tabor samochodowy umożliwia nam szybkie wykonanie nawet dużych zleceń. 

Stawiając na Kilianów II, wybierają Państwo wysokiej jakości produktu i doświadczenie. Dlaczego warto?

Mamy własny park maszyn, dzięki któremu wykonujemy usługi w atrakcyjnych cenach. 
Oferujemy piasek różnego rodzaju od zwykłego po 02, murowania, płukany, żwiry.
Dzięki współpracy z sąsiednią betoniarnią zapewniamy suchy beton i stabilizacje drogowe.
Proponujemy także ziemię przesiewową np. ogrodową.
Kopalnia piasków Kilianów III jest naszym stałym dostawcą kruszywa. W naszej działalności kluczowe znaczenie odgrywa terminowość i doceniamy, że bez względu na wielkość zamówienia materiał zawsze dociera do nas czas. Nasza współpraca trwa dalej i nie przewidujemy zmian w tym zakresie.
Nikodem Świtała
Dyrektor ds. technicznych
Zobacz jakie usługi oferujemy
Czytaj więcej

Profesjonalne i na czas

Własne środki transport, doświadczeni fachowcy i nowoczesne maszyny pozwalają nam realizować Państwa zlecenia na czas i zgodnie z ustaleniami. Jednym z największych sukcesów naszej firmy jest duża liczba stałych klientów. To dla nas dowód, że postawiliśmy na słuszne priorytety w naszej działalności.

Zapraszamy do kopalni Kilianów III

Poza sprzedażą kruszywa, przyjmujemy do recyklingu gruz w wykopów, elementy betonowe i ceglane z rozbiórek, a także glinę i inne odpady. Nie muszą Państwo na własną rękę organizować transportu - zapewnimy go. W ramach jednej realizacji mogą Państwo zamówić kruszywo, które dostarczymy, a wrócimy z odpadami do recyklingu. Nasz numer rejestrowy BDO: 000004717.

Czytaj więcej

Czekamy na kontakt. Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty? Czekamy na kontakt!
Zadzwoń teraz
+48 609-009-222
Napisz do nas
info@kop-trans.pl
KOP-TRANS © 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram